Budowa domu jednorodzinnego pod Lublinem – Turka jako lokalizacja inwestycji

Wybór odpowiedniej działki jest jedną z najważniejszych decyzji podczas całego procesu realizacji inwestycji. Analizując ewentualny zakup zawsze bierzemy pod uwagę wiele istotnych elementów: plany zagospodarowania terenu, obecny dostęp do infrastruktury typu szkoła, przychodnia, odległość od przystanku autobusowego, czy dostęp do drogi. Rozważamy i gromadzimy informacje odnośnie perspektywy rozwoju okolicy. Uzyskane dane są dla nas wyznacznikiem tego, czy lokalizacja ma szanse pozostać atrakcyjną w swojej obecnej formie na lata, bez zbyt gwałtownych zmian w panoramie regionu.

Dom w Turce

Dokonawszy analizy najważniejszych czynników, zdecydowaliśmy się na budowę domu jednorodzinnego w Turce k/Lublina.
Lokalizacja jest atrakcyjna pod względem:
1) dostępności do centrum miasta,
2) rozbudowanej infrastruktury,
3) zagęszczenia terenu,
4) zachowanego podmiejskiego charakteru dzielnicy.

Turka to przede wszystkim sektor rodzinny; stąd nasza decyzja właśnie o budowie domu jednorodzinnego, w wersji bliźniak. Dla rodziny wybraliśmy projekt budynku, którego funkcjonalność i wygoda, pozostaną obietnicą sukcesu inwestycyjnego. Prognozując rozwój okolicy, przy jednoczesnym zachowaniu jej peryferyjnego charakteru, i wybranym projekcie obiektu, stanęliśmy przed wyzwaniem uzyskania wszelkich niezbędnych pozwoleń. Skompletowana dokumentacja szybko umożliwiła rozpoczęcie prac i wbicie przysłowiowej „pierwszej łopaty”.

Budujemy dom

Prace dynamicznie postępowały się zgodnie z planem. Bazując na materiałach budowlanych najwyższej jakości, przy jednoczesnym baczeniu na kosztorys, realizowaliśmy kolejne etapy inwestycji. Profesjonalna opieka budowlana nie pozostawiła wątpliwości, co do jakości wykonania budynku.

Nowoczesny dom dla rodziny pod Lublinem

Po 12 miesiącach prac powstał obiekt spełniający oczekiwania nasze i przyszłych właścicieli – przyjazny, wygodny i przestronny dom dla rodziny o nowoczesnej bryle i eleganckiej elewacji.

Dom gotowy na sprzedaż, nie długo pozostał bez właścicieli. Nabywcy, doceniwszy walory obiektu, cieszą się życiem z dala od zgiełku miasta.

Share this Page